Všechny komentáře k článku:Extrémně výkonná herní grafika od EVGA je tady
Vykon
No uplne s tebou suhlasim zase az taka vykonna gpu to neni v porovnani s 4870x2 nama o nic navrh
? :) S kym ? jde o tom ze jestli je jen o trouchu lepsi tak uz patri k nejlepsi :)
podle me ma navrch jen v tom physx,,...protoze například ve Mirrors edge jsou na tom po zapnuti fyziky lepe Nvidia karty...Take su fanda ATI, uz jen kvuli te cene.
@COle: zalezi taky na cem se testuje, v nejakych hrach vitezi tahle v jinych jina. je to pekna karta ale pro me osobne vysoke penize. k te karte by to chtelo jeste dokoupit velky monitor aby ten prozitek byl maximalni
@COle: Jenže teď se ceny trochu změnily a GTX 295 je cenově srovnatelná s 4870 X2. Takže když jsou teď výkonově karty tak neastejno, tak se rozhoduje už jen podle značky.
@kahuna: ,nejvelvensji HD4870X2 sem nasel na ceskym netu za 10 600,- s DPH a GTX295 za 22 800,- takze cena je jasne na strane ATI :)