Všechny komentáře k článku:Extrémně výkonná herní grafika od EVGA je tady
Nvidia podplaci?
Proč každé 2 dny newska o GTX295?. Přitom karty ani nejsou skladem, jaký to má smysl?. Připadá mi to jako by se na CZC angažovala Nvidia a snažila se propagovat svoje výrobky.proč zde nenapíšete že INTEL/AMD ohlásili slevy svých procesorů nebo jiné zajímavé aktuality kterých je Internet v posledních týdnech plný. Nebo že prodeje grafických karet nvidie klesly o 50% a firmy jako PALIT, MSI, ASUS ruší objednávky a celkově jde o 1 500 000 čipů, které Nvidii leží skladem.
Sis sám odpověděl, divím se, že se divíš :)
Jo a neboj, častost novinek o nVidia není tím, že by se tak firma líbila redaktorovi Ševčíkovi...
copak jane belko, brecis u admina, at to maze? mas strach, ze te tu vsichni prokouknou? pohrebak=stratos... (loser jan belka)
V podstatě je to tak, že CzC a nVidia spolupracují, není tomu tak dávno, co se na zdejších stránkách v novinkách ukázala zpráva, že CzC a nVidia mají společné stránky. Pravda, asi se moc neujaly, ale o něčem to svědčí. Každopádně z toho plyou lepší podmínky pro zákazníky nVidie u CzC.
@Vaculík Libor: ja mel teda zatim vzidcky kartu od Nvidie ale jak sli ceny dolu u ati tak sel sem do ati a koupil sem 4850 za 3700,- od powercoloru stim upravenym chlazenim a ten vykon u nviidie v ty dobe stal tak 4500,- nvidie zaspala dobu ;)
@physx: ať tak či tak Ati je výhdnější a k původnímu problému uplácení Nvidii tak na 120%uplácí výrobce her a to mě mrzí víc ..... mám HD4830 :-)
@Cissa: je pravda, ze ati ma lepsi pomer cena\vykon. nVidia se snazi ted ji dohnat s nejvykonejsi kartou. prijde mi to trochu divne ji zrovna ted v dobe finacni krize uvadet na trh. o prejmenovani cipu nemluve.
@einstejn:
Clovece, to ze je krize neznamena, ze se nebude prodavat vubec. Preci na rok nezavrou fabriku. Navic uz to vyvinuli, tak to musi prodat, aby byl peniz na dalsi vyvoj. A neposledne .. nebyl by ten chip po krizi uz trocha starej ??
Nvidia by se mela predevsim zamyslet nad svoji cenovou politikou, kdyz ji ATI evidentne valcuje pomerem cena/vykon.
@Cissa: Poopravil bych te. Nevím,zda NVidia podplaci vyrobce her,ale kazdopadne ti muzu rict,ze NVidia nabizi hernim producentum svuj optimalizacni tym. Ti usetri navrharu a progrmatorum hry spoustu casu a vydaju. Naoplatku je optimalizacni engine pod zastitou zelenocerne vlajky. Vetsina her pak ma v intru jejich logo. Viz Unreal serie... Jen podotknu,je fanATIk...
Koho chleba jis, toho pisen zpivej.
Neni to vubec nepochopitelne. CZC a nVidia spolupracuji, pred casem byl o tom i clanek.
Tohleto je internetový obchod, moulo. OBCHOD. I kdyby si tu nVidia nebo kdokoliv jiný platil reklamní články, nic špatného na tom není.
Nejsou skladem? A čemu se jako divíš? Ono není ve zvyku aby grafické karty za 15tisíc byly skladem, vždy se čeká na to až si někdo objedná! A za druhé jsou skladem vždy ty grafiky které jdou nejčastěji na odbyt, jenže tohoto si stejně může člověk uvědomit pouze v případě že s tím pracuje...