Všechny komentáře k článku:Extrémně výkonná herní grafika od EVGA je tady

GTX295

Pěkná karta, ale nechápu tu propagaci od každého výrobce?:D taky když už ji tu tak uvádíte mohla by být už na skladě...

Možnosti
2 reakce
poslední 22. 1. 2009 10:48

take mi smysl teto propagace unika:) po kolikate to tu je? po treti? mi jiz mam na sklade prvnich deset karet o zotacu... asus karty prijdou 27.1.09... gigabyte vidim az 15.2. 2009... to jsou terminy z velkoskladu jednoho z nejvetsich dodavatelu HW pro eu...

 

@onadenik: koukam, ze uz sem zabrousil i ten tupy multiuctarsky loser jan bleka:)))