Všechny komentáře k článku:Extrémně výkonná herní grafika od EVGA je tady

Bláboly

zajímavé, jak velký souhrn marketingových blábolů se dá naskládat do jednoho "rádoby článku". Takže správně je to takto: "EVGA nalepila na referenční kartu samolepku se svým logem, tak jako to udělalo padesát dalších výrobců".Toť vše. Nevím, co na to dle pana Ševčíka má být tak exkluzivního.

Možnosti
6 reakcí
poslední 23. 1. 2009 6:35

souhlasím!

 

@assassinsdan: takovejch članků nás asi čeká ješte hodne jestli chtej teda delat clanek na kazdou GTX295 ktera pribude do ceniku :)

 

takhle vykona karta si zaslouzi reklamu :) jo kdyby to byl clanek o nove ati, tak byste slintali blahem :))

 

@Brave: Ano, možná slintali blahem., hlavně proto že by spíš než NVidie přinesla nějakou novou technologii.

 

odpověď je logická czechcomputer má uzavřenou smlouvu o spolupráci právě s EVGA a proto promotuje její výrobky...

 

@fanda52: Přesně tak. Tenhle text se téměř doslova opakuje u spousty grafáren, jen se mění frekvence...