Všechny komentáře k článku:Extrémně výkonná herní grafika od EVGA je tady
Bláboly
zajímavé, jak velký souhrn marketingových blábolů se dá naskládat do jednoho "rádoby článku". Takže správně je to takto: "EVGA nalepila na referenční kartu samolepku se svým logem, tak jako to udělalo padesát dalších výrobců".Toť vše. Nevím, co na to dle pana Ševčíka má být tak exkluzivního.
souhlasím!
@assassinsdan: takovejch članků nás asi čeká ješte hodne jestli chtej teda delat clanek na kazdou GTX295 ktera pribude do ceniku :)
takhle vykona karta si zaslouzi reklamu :) jo kdyby to byl clanek o nove ati, tak byste slintali blahem :))
@Brave: Ano, možná slintali blahem., hlavně proto že by spíš než NVidie přinesla nějakou novou technologii.
odpověď je logická czechcomputer má uzavřenou smlouvu o spolupráci právě s EVGA a proto promotuje její výrobky...
@fanda52: Přesně tak. Tenhle text se téměř doslova opakuje u spousty grafáren, jen se mění frekvence...