Všechny komentáře k článku:Extrémně výkonná herní grafika od EVGA je tady
HDMI
Osobně bych spíš uvítal klasický TV-OUT, nebo kdyby byla aspoň přidaná redukce, přece jen většina lidí nemá televizi s HDMI(teda aspoň tady u nás v čechách)
vetsina lidi v cechach si ani nekupuje grafiku za 13 tisic, kdo ma na tuhle grafiku ma pravdepodobne i na TV s HDMI nemyslis ? stejne tak bys totiz mohl napsat ze ne kazdej ma monitor s DVI :)))))
@Shap: taky jsou i ruzne kabely a redukce abys to dostal do normalni tv. hdmi u teto grafiky je uz zaklad. nebudes prece hrat na 1024x768. by ti to asi tv out moc nestihal vysoky rozliseni.
@Shap:
To by ses divil, najdou se i takovi kteri meni komponenty v pocitaci co pul roku protoze jejich komponenta uz neni nejvykonejsi.
Vždyt je dost lidí co vlastní LCD nebo Plasmu a ty HDMI mají
nevim jak u vas v cechach , ale u nas v cechach kupuji lide hlavne TV s HDMI (sam je prodavam a o "klasickou" TV zajem neni , jen hotely co by prenosne tv na pokoje), pri tech dnesnich cenach by to bylo divne , kdyby nekdo kupoval CRT TV...