Všechny komentáře k článku:Extrémně výkonná herní grafika od EVGA je tady

Hmm

no jako mam 9600 gt ale kdyz se koukam na karty od aty tohohle vykonu tak koukam ze jsou docela levnejsi tak asi bych sel do aty me je to docela jedno co mam za grafiku hlavne at je dost vykonna !!! a ze bych musel mit od Nvidie a od Aty to vubec ne !!! beztak v tom neni zadnej brutalni rozdil !!!

Možnosti
1 reakce
poslední 22. 1. 2009 15:18

příteli, aspoň se nauč, že je to Ati, ne aty.