Všechny komentáře k článku:Extrémně výkonná herní grafika od EVGA je tady

Do zimy

Jelikoz bylo v poslednich dnech dosti pod nulou, tak se kazdy zdroj tepla hodil, ale neprisla s nim Nvidia az moc pozde ? :D

Možnosti
4 reakce
poslední 10. 2. 2009 23:37

Tyto super vykonne komponenty maji celkem vysokou teplotu i spotrebu, kdyz to jeste sectes z procesorem, disky,zakladni deksa,ramky tak ti vyjde ze mas doma elektricky primotop.

 

@psindel: To teda s tebou souhlasim dnes už je úplňe normální spotřeba proudu u pc kolem 600-800W což je obrovská spotřeba a jestli že máte zaplá pc nepřetržitě tak čekejte pěkné účty a to se furt mluví o šetření energií.

 

@Dj-Cassias: "úplňe normální spotřeba proudu u pc kolem 600​-800W" ? mne to teda moc normalni nepripada... mozna pro nejake velke pocitacove nadsence... normalni spotrebu by jsem rekl okolo 200W(aj to je moc)... jeste nemuzes pocitat, ze ten pocitac pojede porad na plny vykon!.. ale souhlasim s vami, ze ty grafiky zacinaji byt pekne nenazrane ustredni topeni...

 

@Mixers: Tj je to skoro jak konvektor :) opravdu tepelny vykon techto karet neni zanedbatelny, nevim jestli to prispiva k me tepelne pohode, obcas se pekne zapotim :D a to mam 47x2