Všechny komentáře k článku:Fanděte Čechům v konkurzu do YouTube symfonického orchestru

Zajímavé

O tomhle už vím a shledávám to jako zajímavý projekt. Bohužel nejsem nějak hudebně nadaný takže se nezúčastním ale soutěžícím a celému orchestru držím palce

 

@KuceraKarel: Rozhodně jde o inovativni pristup, jak ziskat nove talenty, kteri by se v klasickem konkurzu neprosadili.

 

@flanky: O inovativní přístup určitě jde a je to mnohem lepší než kdyby to bylo třeba v televizi, ale netuším proč by se nedokázali prosadit v klasickém konkurzu? Myslím že naši hudebníci jsou na vysoké úrovni a mají velkou šanci uspět...

 

@DBR9: Přesně tak, je mnoho talentovaných hudebníků, o kterých lidé neví. A oni sami nemají žádnou chuť se ukázat světu. Ale jak je uvedeno výše - troufám si rovněž tvrdit, že naši hudebníci jsou na vysoké úrovni, avšak ne vždy tomu je tak v komerčních svérách.

 

@Yoshimithsu: gratuluju, ze se tam dostali i cesi. je to dobry pro zviditelneni hudeniku, kteri maji nejaky problem se tim zabivat. doufam, ze nezklamou hlavne cesi a slovaci.

 

Nezklamat

Každopádně Čechům i Slovákům držím palce a pevně věřím, že alespoň jeden postoupí do dalšího kola.

 

@Yoshimithsu: jj je to urcite uspech.-.

 

Stránka nebyla nalezena, tento odkaz je neplatný.

Stránka nebyla nalezena, tento odkaz je neplatný. - chtelo by to funkční link

 

@mgiel: někdy lituji že nejsou prohlížeče vybaveny funkcí která by spíš zahlásila: Omlouváme se ale problém je mezi židlí a počítačem

 

@KuceraKarel: Já mám taky problém mezi židlí a počítačem a zkrátka jsem nepřišla na to, proč mi odkaz nefunguje a nebo proč tam teda je. Tak nám poraďte......

 

@Aggata: zprvu jsem nic neviděl ale nakonec jsem ten link našel. byl v textu a já si ho nevšiml. skutečně funkční není. tak mě prosím omluvte...
díky a sorry

 

@KuceraKarel: link je funkcni ale autor tam omylem pridal www.czc.cz a to staci smazat a fuguje to. je to zajimavy pocin a preju cechum, kteri se tam dostali at jsou uspesni.

 

@einstejn: Taky fandím, ať mají co nejvíce štěstí ;)

 

Super napad

me se to libi je to super napad ... video bude urcite stat za to

 

@qwerty789654: Konečně má Youtube i praktické využití!:D

 

@qwerty789654: Jo taky sem zvedavej jak to bude vypadat. Fakt super nápad.

 

@qwerty789654: To ano a kdo si ho bude chtít v budoucnu stáhnout, tak si za to - dle sdělení v médiích - nechají zaplatit.

 

@faryna: To se jím povedlo. Super nápad :) Vše je o nápadu a pak ho nějak zrealizovat a pokud možno zapojit hodně lidí do toho.

 

Hm

konecne nie je youtube len na zabavu, ale ma aj nejake vyssie poslanie

 

@davidisko: no... vyžší poslání ,je to jen další z triků , jak si zvýšit popularitu a přivést sponzory

 

@Ryan118: Napad dobry, ale jak si hosi povedou s realizaci,ale drzim jim palce

 

No nic moc

No nápad je to docela dobrej, ale moc lidí do toho asi nepude.