Všechny komentáře k článku:Fanděte Čechům v konkurzu do YouTube symfonického orchestru
Zajímavé
O tomhle už vím a shledávám to jako zajímavý projekt. Bohužel nejsem nějak hudebně nadaný takže se nezúčastním ale soutěžícím a celému orchestru držím palce
@KuceraKarel: Rozhodně jde o inovativni pristup, jak ziskat nove talenty, kteri by se v klasickem konkurzu neprosadili.
@flanky: O inovativní přístup určitě jde a je to mnohem lepší než kdyby to bylo třeba v televizi, ale netuším proč by se nedokázali prosadit v klasickém konkurzu? Myslím že naši hudebníci jsou na vysoké úrovni a mají velkou šanci uspět...
@DBR9: Přesně tak, je mnoho talentovaných hudebníků, o kterých lidé neví. A oni sami nemají žádnou chuť se ukázat světu. Ale jak je uvedeno výše - troufám si rovněž tvrdit, že naši hudebníci jsou na vysoké úrovni, avšak ne vždy tomu je tak v komerčních svérách.
@Yoshimithsu: gratuluju, ze se tam dostali i cesi. je to dobry pro zviditelneni hudeniku, kteri maji nejaky problem se tim zabivat. doufam, ze nezklamou hlavne cesi a slovaci.
Nezklamat
Každopádně Čechům i Slovákům držím palce a pevně věřím, že alespoň jeden postoupí do dalšího kola.
Stránka nebyla nalezena, tento odkaz je neplatný.
Stránka nebyla nalezena, tento odkaz je neplatný. - chtelo by to funkční link
@mgiel: někdy lituji že nejsou prohlížeče vybaveny funkcí která by spíš zahlásila: Omlouváme se ale problém je mezi židlí a počítačem
@KuceraKarel: Já mám taky problém mezi židlí a počítačem a zkrátka jsem nepřišla na to, proč mi odkaz nefunguje a nebo proč tam teda je. Tak nám poraďte......
@Aggata:
zprvu jsem nic neviděl ale nakonec jsem ten link našel. byl v textu a já si ho nevšiml. skutečně funkční není. tak mě prosím omluvte...
díky a sorry
@KuceraKarel: link je funkcni ale autor tam omylem pridal www.czc.cz a to staci smazat a fuguje to. je to zajimavy pocin a preju cechum, kteri se tam dostali at jsou uspesni.
Super napad
me se to libi je to super napad ... video bude urcite stat za to
@qwerty789654: To ano a kdo si ho bude chtít v budoucnu stáhnout, tak si za to - dle sdělení v médiích - nechají zaplatit.
@faryna:
Pro upřesnění:
http://www.zive.cz/Bleskovky/YouTube-zpoplatni-stahovani-videi/sc-4-a-145662/default.aspx
@faryna:
To se jím povedlo. Super nápad :) Vše je o nápadu a pak ho nějak zrealizovat a pokud možno zapojit hodně lidí do toho.
Hm
konecne nie je youtube len na zabavu, ale ma aj nejake vyssie poslanie
@davidisko: no... vyžší poslání ,je to jen další z triků , jak si zvýšit popularitu a přivést sponzory
No nic moc
No nápad je to docela dobrej, ale moc lidí do toho asi nepude.