Všechny komentáře k článku:Fanděte Čechům v konkurzu do YouTube symfonického orchestru
Super napad
me se to libi je to super napad ... video bude urcite stat za to
Konečně má Youtube i praktické využití!:D
Jo taky sem zvedavej jak to bude vypadat. Fakt super nápad.
To ano a kdo si ho bude chtít v budoucnu stáhnout, tak si za to - dle sdělení v médiích - nechají zaplatit.
@faryna:
Pro upřesnění:
http://www.zive.cz/Bleskovky/YouTube-zpoplatni-stahovani-videi/sc-4-a-145662/default.aspx
@faryna:
To se jím povedlo. Super nápad :) Vše je o nápadu a pak ho nějak zrealizovat a pokud možno zapojit hodně lidí do toho.