Všechny komentáře k článku:Fanděte Čechům v konkurzu do YouTube symfonického orchestru

Super napad

me se to libi je to super napad ... video bude urcite stat za to

Možnosti
5 reakcí
poslední 14. 2. 2009 12:40

Konečně má Youtube i praktické využití!:D

 

Jo taky sem zvedavej jak to bude vypadat. Fakt super nápad.

 

To ano a kdo si ho bude chtít v budoucnu stáhnout, tak si za to - dle sdělení v médiích - nechají zaplatit.

 

@faryna: To se jím povedlo. Super nápad :) Vše je o nápadu a pak ho nějak zrealizovat a pokud možno zapojit hodně lidí do toho.