Všechny komentáře k článku:Far Cry 2 si nejlépe zahrajete na grafikách GeForce

Windows 7 a NV

http://www.ddworld.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=1575&Itemid=86Koukám že Nvidii to s DX 10.1 přece jenom nevychytala!
Když si nebude ani moct poradit s plochou W7 tak to bude zlé!

Možnosti
6 reakcí
poslední 22. 11. 2008 16:58

blbost tomu nevěřim, je to jenom blbá reklama

 

ne všichni mají dx10.1 stroj a jsou ochotní takový kupovat, takže by tímhle přišel Micro o zákazníky.... ale upřímně, jestli to bude na slabších počítačích tak líne jak aero na dnešních tak to teda potěš koště... chudák šéf a jeho pc s vistou, já s tím pracovat tak za den NIC neudělám :-D

 

@mike.cz.com: to má být podle micr. právě ten trumf, stejné funkce jako visty jen daleko optimalizovanější, no uvidíme

 

@mike.cz.com: Aero ze je na dnesnich strojich line? No nevim, ale at se podivas na jakekoliv benchmarky provadene na soucasnych grafickych kartach, tak je Aero alespon 10x rychlejsi nez Vista Classic nebo Windows XP GDK. Ostatne koho by prekvapilo, ze vykreslovani desktopu primo grafickou kartou bude zasadne rychlejsi oproti jeho vykreslovani procesorem. I integrovana graficka karta Intel GMA3100 dokaze se zapnutym Aerem vykreslovat okna nekolikanasobne rychleji nez zvladne zastaraly renderer pouzivajici procesor, i kdyby to mel byt treba brutalne pretaktovany Q9550.
Bud si pletes Aero treba s explorerem.exe, ktery je na Vistach oproti XP skutecne pomalejsi (take ma na starost vic veci), nebo tvuj sef pres tweak v registrech honi Aero na hardware, ktery na nej nema.

 

@jezeczek: mě se neptej jak to je, ostatně šéf si chtěl rychle rychle koupit pc na net, skype a podobné aby mohl komunikovat s italama tak skočil do ts bohemie a koupil řekl bych první co viděl.... a než se vůbec rozjede něco... to radši zajdu k sobě na pracovní pc s xpama a mám to daleko rychleji... neříkám že vykreslování grafárnou není rychlejší, ale realita je taková že je ten počák prostě při čemkoli daleko pomalejší....

 

V tom ddworldu uz taky nevi, co by si vymysleli. Ze se v soucasne verzi Aera2 nachazi volani par procedur z API DX10.1 jeste vubec neznamena, ze by Aero2 a tedy Windows 7 meli byt na kartach nVidie nepouzitelne. Microsoft asi tezko navrhne svuj system tak, aby se pripravil o vsechny potencialni zakazniky z rad majitelu karet nVidia. Beztak bude mit Aero2 stejny fallback mechanismus jakou soucasne Aero ve Viste, tedy ze nabidne aplikacim plne DX10.1 (potazmo DX11) API, ale pred samotnym DWM bude sedet proces, ktery v pripade zjisteni volani nepodporovanych procedur pozada DWM o vykresleni konkretniho pozadavku nejakou alternativni starsi metodou.