Všechny komentáře k článku:Far Cry 2 si nejlépe zahrajete na grafikách GeForce
Nesmysl zde je doklad o tom.
Ahoj,
mám grafiku hd 4870x2 2gb a moje sestava je dost nadupaná ale stejnědx10.1 je rozdílná v kvalitě než dx 10 u Nvidie.Já hraju 1280:1024 se vším na max a tedy i s dx 10.1 a mám více jak 60 stálých fps,protože Far Cry 2 není moc náročnou hrou.Nejnáročnějsí pořád zůstává Crysis tedy pro změnu Crysis Warhead se zatím nejlepší grafikou.
1280x1024 je dnes už "dost malé" rozlišení. Kdekdo kupuje 20", 22", 24" monitory, často 1920x1200. Proto je potřeba pro nejnovější hry výkonná grafická karta, aby si je člověk zahrál plynule.
@mervart: jo to máš pravdu... ale já osobně znám asi 3 takové lidi co v poslední době koupili new monitor... (poslední dobou myslím... rok? :-D) upřímně, znám plno lidí co jede při 1280x1024 a víc nepotřebují i když na to mají víc než dostačující grafárnu...
@multikiller: FULL HD 22" koupis za 3600,- s DPH coz je dneska opravdu luxus cena takze bejt tebou nevaham protoze vizualni stranka hry ve FULL HD rozliseni je uplne nekde jinde
@stratos.: 22" fullHD a za 3600Kč? Osobně si myslím že to bude celkově křáp a navíc když to je BenQ tak to bude extra-křáp. BenQ je snad nejhorší výrobce o kterém jsem kdy slyšel :)
@buh_vi: BenQ taky nemusim driv sem ho mel a byl to fakt nic moc monitor. Tenhle sem ale tetsoal tyden doma a za ty prachy opravdu luxus. Dalsi lidi co ho maji ho v diskuzi taky chvali takze bych to s timhle modelem nevidel cerne. Je evidentni ze ten Panel co BenQ pouziva neni primo od Benqu ale od nekoho jineho.
@stratos.: No já bych už ho nebral z toho hlediska že BenQ je prostě firma co vyrábí nekvalitní věci za pár šupů. Mě stačí že ten monitor má rozlišení 1920x1200 a jenom D-sub. No já růstanu u svého HP w2207h ;) + HDMI ;). Pro ty co paří jen CS tak to bude dobrá volba :)
@buh_vi: Monitorům BenQ bych udělal *BANG* a pak *BYE* *BYE* :D Kvalitní (PVA, S-IPS) FullHD pod desítku těžko bude. Ale ty prachy za to stojí, není to investice na pár (desítek) měsíců, jako komponenty v PC.
@multikiller: Je to s podivem, že si s touhle grafikou frčíš na 1280 :D to je jako by si pul karty splachl :) ja ji mam taky a byl by hrich si k tomu pripojit monitor bez full HD, muzu ti doporucit ten co mam Dell UltraSharp 2408WFP urcite nezklame, ale ta 30ka...
@otosson: HM, tak jsou kouknul na ten tvůj Dell a téměř všude píšou že to je křáp největší, že pokud už vyhraje test tak to díky kvalitě obrazu nejni, ale spíš díky výbavě :D, dále má prý nesnesitelný input lag. Ososbně bych se držel "klasiky" jako Hewlett-Packard LP2465 - S-PVA za dobrou cenu, nebo Hewlett-Packard LP2475w což je S-IPS za "pouchých" 12,5K a v testech přímo exceluje.
@mike.cz.com: přesně, prodávají se pc s "22 apod. a low end grafikama - jaký paradox, ty rozlišení nad 1680 zvládnou jen stěží
@multikiller: Ja jsem taky student :D ale podle me se nevyplati setrit na monitoru(v ramci mezi). Kamos ma levneho 22" Asuse a ten rozdil v barevnem podani je opravdu videt.
@mg426:
Jn taky chci vědet, oříštíbřezen budu mit monitor i další grafiku:D ASI TAKY HS 4870X2 JESTLI NEBUDE ZATIM NECO NOVYHO CO ASI TEDA SPIS BUDE :D