Všechny komentáře k článku:Far Cry 2 si nejlépe zahrajete na grafikách GeForce

Nesmysl zde je doklad o tom.

Ahoj,
mám grafiku hd 4870x2 2gb a moje sestava je dost nadupaná ale stejnědx10.1 je rozdílná v kvalitě než dx 10 u Nvidie.Já hraju 1280:1024 se vším na max a tedy i s dx 10.1 a mám více jak 60 stálých fps,protože Far Cry 2 není moc náročnou hrou.Nejnáročnějsí pořád zůstává Crysis tedy pro změnu Crysis Warhead se zatím nejlepší grafikou.

Možnosti
23 reakcí
poslední 30. 1. 2009 1:22

1280x1024 je dnes už "dost malé" rozlišení. Kdekdo kupuje 20", 22", 24" monitory, často 1920x1200. Proto je potřeba pro nejnovější hry výkonná grafická karta, aby si je člověk zahrál plynule.

 

@mervart: jo to máš pravdu... ale já osobně znám asi 3 takové lidi co v poslední době koupili new monitor... (poslední dobou myslím... rok? :-D) upřímně, znám plno lidí co jede při 1280x1024 a víc nepotřebují i když na to mají víc než dostačující grafárnu...

 

@mike.cz.com: No podle mě by na mě 22 a výš byla moc i když mám zatím nejlepší grafiku na trhu.

 

@multikiller: FULL HD 22" koupis za 3600,- s DPH coz je dneska opravdu luxus cena takze bejt tebou nevaham protoze vizualni stranka hry ve FULL HD rozliseni je uplne nekde jinde

 

@stratos.: Jn uvidim ted jsem,ale vyplázl 50 000 na novej pc takže monitor třeba k Vánocům :-)

 

@stratos.: 22" fullHD a za 3600Kč? Osobně si myslím že to bude celkově křáp a navíc když to je BenQ tak to bude extra-křáp. BenQ je snad nejhorší výrobce o kterém jsem kdy slyšel :)

 

@buh_vi: BenQ taky nemusim driv sem ho mel a byl to fakt nic moc monitor. Tenhle sem ale tetsoal tyden doma a za ty prachy opravdu luxus. Dalsi lidi co ho maji ho v diskuzi taky chvali takze bych to s timhle modelem nevidel cerne. Je evidentni ze ten Panel co BenQ pouziva neni primo od Benqu ale od nekoho jineho.

 

@stratos.: No já bych už ho nebral z toho hlediska že BenQ je prostě firma co vyrábí nekvalitní věci za pár šupů. Mě stačí že ten monitor má rozlišení 1920x1200 a jenom D-sub. No já růstanu u svého HP w2207h ;) + HDMI ;). Pro ty co paří jen CS tak to bude dobrá volba :)

 

@buh_vi: Tak Benq nema jedinej Full HD monitor v tehle cene

 

@buh_vi: ten Benq E2200HDA má kámoš a obraz má celkem ok , ale ta konstrukce to nevím

 

@buh_vi: Monitorům BenQ bych udělal *BANG* a pak *BYE* *BYE* :D Kvalitní (PVA, S-IPS) FullHD pod desítku těžko bude. Ale ty prachy za to stojí, není to investice na pár (desítek) měsíců, jako komponenty v PC.

 

@mervart: přesně, kdo přešel z tn na s-ips už nechce jinak

 

@mg426: Nikdy jinak a na věčné časy. Jedině na ještě lepší :)

 

@multikiller: Je to s podivem, že si s touhle grafikou frčíš na 1280 :D to je jako by si pul karty splachl :) ja ji mam taky a byl by hrich si k tomu pripojit monitor bez full HD, muzu ti doporucit ten co mam Dell UltraSharp 2408WFP urcite nezklame, ale ta 30ka...

 

@otosson: HM, tak jsou kouknul na ten tvůj Dell a téměř všude píšou že to je křáp největší, že pokud už vyhraje test tak to díky kvalitě obrazu nejni, ale spíš díky výbavě :D, dále má prý nesnesitelný input lag. Ososbně bych se držel "klasiky" jako Hewlett-Packard LP2465 - S-PVA za dobrou cenu, nebo Hewlett-Packard LP2475w což je S-IPS za "pouchých" 12,5K a v testech přímo exceluje.

 

@mike.cz.com: přesně, prodávají se pc s "22 apod. a low end grafikama - jaký paradox, ty rozlišení nad 1680 zvládnou jen stěží

 

@mg426: Njn ale ted nemam penize vis...sem student.

 

@multikiller: Hle jakej je rozdil kdyz je vyssi rozliseni tak o kolik fps je min,dik.

 

@multikiller: No grafika musí vypočítat barvy více pixelů takže bych to řešil asi trojčlenkou :D

 

@multikiller: Ja jsem taky student :D ale podle me se nevyplati setrit na monitoru(v ramci mezi). Kamos ma levneho 22" Asuse a ten rozdil v barevnem podani je opravdu videt.

 

@otosson: rozdíl mezi asusem a čím

 

@mg426: Jn taky chci vědet, oříštíbřezen budu mit monitor i další grafiku:D ASI TAKY HS 4870X2 JESTLI NEBUDE ZATIM NECO NOVYHO CO ASI TEDA SPIS BUDE :D

 

@mg426: jak sem psal vise mezi Asusem VW222U a Dellem UltraSharp 2408WFP