Všechny komentáře k článku:Finská společnost MultiTouch CY předhání Surface

Budoucnost práce s pc

Nedávno se objevil o téhle tématice ovládání pc perfektní článek na pct ( http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11477&Itemid=91 ) . Tyhle věci jsou převratné(a kloubouk před jejich vývojem), ale upřímně. Dokážete si představit větší počet pracovních míst, kde by člověk vydržel 8h. denně jezdit prstem po lcd? Já dost dobře ne, neříkám, že se nenajdou profese kde tenhle typ displeje bude výhodou, ale myslím, že jich zase tolik nebude.. Co si o tom myslíte vy?

Možnosti