Všechny komentáře k článku:Finská společnost MultiTouch CY předhání Surface
Nádhera
Tak to je vážně super jak v matrixu nebo v tom jendom filmu nevím jak se už jmenoval.Cena je taky velice zajímavá asi né pro každého :) Jinak jestli to půjde takhle dál tak jsme zvědavej kam se to až dostane.
@osprey: budeš se divit, ale v poklidu ti stačí například ty 9400GT,který se prodávají cca 1500.Jinak v tomhle vidím budoucnost pro komunikační střediska.
@rehhi: Tak už je taky pomalu na čase, abychom se tomu Matrixu začali blížit (ale jen v některých věcech :D
@rehhi: Dokonce bych si i uměl představit reálný využití takových obrazovek, což o spoustě novinek říct nemůžu.
@Tommij: Je to fajnovní hračička která mi připomíná iPhone 3G, ovšem v několikráte větším provedení... Jde vidět, že technologie multidotykového ovládání je na velikém vzestupu. Btw, za pár let budete mít tohle ve vaší domácí ledničce a ani nemrknete, sic to bude už promakanější technologie než dnes, ale musíte uznat, že nemá cenu kritizovat něco úplně nového a neodzkoušeného...
Hustý
Vypadá to jako dosti zajmavá a šikovná věciška mě se to líbí.
Budoucnost práce s pc
Nedávno se objevil o téhle tématice ovládání pc perfektní článek na pct ( http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11477&Itemid=91 ) . Tyhle věci jsou převratné(a kloubouk před jejich vývojem), ale upřímně. Dokážete si představit větší počet pracovních míst, kde by člověk vydržel 8h. denně jezdit prstem po lcd? Já dost dobře ne, neříkám, že se nenajdou profese kde tenhle typ displeje bude výhodou, ale myslím, že jich zase tolik nebude.. Co si o tom myslíte vy?
Domu asi ne.
Hracicka dobra ale k PRACI naprosto nevyhovujici. Uz ted maji lidi karpalni tunely jak Blanka pod Letnou (to neni eroticky film ale stavba). A to prosim smatraji prstamam po cudlikach na maly plose. Umite si predstavit, ze byste machali celyma pazema aspon 15 minut? Jeste k tomu po 46 palcovy obrazovce?!
At si panove hrajou...