Všechny komentáře k článku:Fotoaparáty Nikon dostanou mezinárodní záruku

Marketingový tah

No musím říct, že od Nikonu geniální tah... Nyní nebude problém z více zemí, za co nejnizsi cenu si nechat zaslat zboží, protože nebudou vznikat problémy s uplatněním záruky... A kupodivu na tom vydělá jak Nikon tak zákazníci ( my )

 

@mugsat: už bylo načase, jen jsem zvědav, jak to bude vypadat ve skutečnosti s uplatněním reklamace

 

@zemanjan@volny.cz: Tak moje zkušenost s reklamacemi u nikonu je dobrá, byli naprosto v pohodě, foťák z usa vyreklamovali jen na základě faktury s s.číslem + datem tak bych se tohodle moc nebál...

 

@svibi: To je dobré, řeší-li to takhle v pohodě. Mezinárodní záruka je určitě postup kupředu, a výhody ocení obě strany.

 

@svibi: Prosím, sdělte mě Vaše konkrétní dobré zkušenosti a jakou lhůtu má mezinárodní záruka. Děkuji.

 

?

tak sme se dozvedeli co plati us davno, mezinarodni zaruka plati po cele EU na vsechno co se v EU prodava us hodne dlouhou dobua nejhezci je ze ve zprave o Nikonu se vlastne pise vice o produktech a zarukach Dell nezli o Nikonu, zeby se Dell na CZC prodaval vice nezli produkty Nikon ?co bude priste ve novejch zpravach?, nadpis "Sony uvadi natrh nove fotoaparaty" a text zpravy "Sony uvadi natrh nove fotoaparaty, jsou to modely rady XYZ. Spolecnost Epson ma take fotoaparaty, ale mnohem vice se zameruje na tiskarny a jejich prisluzenstvi, uvedeme si hned nekolik starsich modelu ktere najdete v nasi nabydce a na nez plati mezinarodni 2 leta zaruka.... bla bla..."

 

@Shap: Nevím co to má znamenat,ale značka Dell převážně notebooky se tu objeví nějak často,že by nějaká domluva s CZC?

 

@Shap: To bylo první, co mě taky napadlo. Tady někdo objevil Ameriku...

 

Ale jo

no uvidime jak to bude jestli jako vzdycky nebudou delat problemy ! ale jinak dobra vec ze clovek muze reklamovat kde chce !!!

 

@fdo: hlavne mi prijde dobre ze v tom pripade muze i clovek nakoupit kde chce :)

 

@Lok1: Ano, to je pravdu dobré, to souhlasím teť jde o to jestli tomu opravdu tak bude a dodrží své slova...

 

Nikon

nech je uz ako chce, ale mojmu staruckemu Nikoniku uz nic nepomoze, ani zaruka

 

Dotaz "Mezinárodní záruka pro Nikony"

Prosím, kdo vysvětlí mezinárodní záruku ve vztahu k naším předpisům, pokud zboží zakoupíte mimo území České republiky.Jak je to s délkou záruční doby.

 

Celosvětová záruka

Jaký je rozdíl mezi "celosvětovou zárukou" a "zárukou"