Všechny komentáře k článku:Fujitsu Siemens představilo profesionální herní notebook

Re

no nevim nevim jestli by se na tomhle Hernim notebooku rozjelo na plny detaily GTA4 kamos ma podobnej ve vykonu a GTA4 tam jede na nejnissi a jeste se mu to seka takze tohle mi moc jako herni nepripada radsi za 30 tisic poradnej stolni nez na notebook ten si radsi koupim za tak 15tisic a budu ho mit na praci pripadne na nejaky ty slabsi hry kdyz se budu nudit.

Možnosti