Všechny komentáře k článku:Fujitsu Siemens představilo profesionální herní notebook

Re: Nic moc

mám msi gx600px - 212cz stal mě 27 000 před pul rokem jediný v čem je tenhle lepší jsou ramky

Možnosti
1 reakce
poslední 26. 1. 2009 12:58

No pokud mohu komentovat Váš příspěvek - měl bych nějaké výhrady...Váš ntb má cpu T7500, jiná architektura, technologie..., dále má 1280 x 800 px rozlišení displeje, dále máte nesrovnatelný chipset 965, grafická karta je předchůdce řady 9xxx, paměti RAM Vám běží na 667 mhz DDR2, a je 15"... viz. http://www.svethardware.cz/art_doc-8CEF6D49A8301BE4C12573A00068495B.html