Všechny komentáře k článku:Fujitsu Siemens představilo profesionální herní notebook

SLABOTA

Herní NTB za 30tis to bych neřekl. Vždyt za ty same penize prodava FujitsuSiemens Notebook s externi HD3870 Grafikou coz je mnohem vykonejsi karta. A Notebook je skoro 2x lehci nez tahle 4Kg cihla :). Za tyhle penize by si tento notebook zaslouzil minimalne HD4850 nebo 9800GTS.

Možnosti
2 reakce
poslední 26. 1. 2009 13:51

V tom mas pravdu, 9600M GT je dobra grafika ale na trhu jsou vykonejsi

 

to aby si lide k tomu notasu s externi grafikou nosili jeste nejaky lcd panel :)) notebook + externi grafika + lcd panel ... co bude lehci a mobilnejsi zase perlis belko... mimochodem tvuj vystup alias MJahodaEH tu pobavil sirokou komunitu;)k te externi grafice ATI - maly dodatek (XGP totiž neumí vracet signál zpět do notebooku! To je velmi zásadní informace, se kterou je potřeba počítat. Vždy musíte mít externí monitor, jinak zařízení nebude fungovat)