Všechny komentáře k článku:Fujitsu Siemens představilo profesionální herní notebook

Nic moc

Za 30k bych čekal něco lepšího, docela divné rozlišení 1680 x 945, které by už nemusela 9600GT zvládát v náročnějších hrách, navíc ta váha?

Možnosti
3 reakce
poslední 26. 1. 2009 17:29

No já vzhledem ktomu, že to je HERNI notebook, tak se u něj nějaká přehnaná mobilita asi nepředpokládá. I když je 4.5 kg dost...

 

Ano za tu cenu jsem taktéž čekal něco více propracovanějšího. Rozlišení jse mi také zdá podivuhodné, ale asi to zvládne chtělo by to nějaká testy her jak si vede. Váha no tak na to že je toherní tak i přesto nosit delší dobu na rameni no? A také bych se zmínil že ten desing jse mi také nelíbí mohli jsi s ním také více pohrát škoda celkově jsem čekal více.

 

Rači bych šel do herního MSI.