Všechny komentáře k článku:Fujitsu Siemens představilo profesionální herní notebook
Notebook
podle konfigurace pekny ale mozna, kdyby tam byla 4850 od Ati tak by byl o neco vykonejsi. vydrz pres 3,5 hodiny je dost dobra, jenom aby to vydrzelo aspon tu hodinu a kousek na hrani. 1,3Mpixel kamera uz je takovy standart. jenom me mrzi ten design. me se moc nelibi a na to, ze je to herni book tak vypada jako nektere od Fujitsu Siemens.
pekny notas to urcite je, ale myslim ze uhlopriecka 18,4 palca je jednym z parametrov co mnohych nepotesia, a tie 4kg to sa jednoducho na takej velkosti prejavit muselo, GF 9600m GT sa zacina objavovat v coraz viac notebookoch - je to pekny nadpriemer (v oblasti prenosnych pocitacov), a urcite sa na tom da zahrat mnoho novych hier.Celkom zamrzi ze nema na tak velky displaj uz HD rozlisenie ale ma nestandartnych 1680 x 945. Kazdopadne si zasluzi pochvalu za DDR3, ktore sa do notasov osadzaju len zriedka a aj to este pri drahsich modeloch.
@Frinejm: Sice volba DDR3 má negativní vliv na spotřebu, ale určitě se pozitivně projeví na spotřebě a proto přispívá k delší výdrži, ten displej určitě zamrzí, ale spíš si myslím, že pokud se má jednat o herní notebook, tak by to chtělo silnější grfiku.