Všechny komentáře k článku:Fujitsu-Siemens uvádí nové tablety Stylistic ST6012
??
Ještě jsem to nikdy neviděl v praxi..když pominu fiktivní seriál SG-atlantis kde používali tablety pořád.
Jaké to má využítí pro n ormálního člověka?
@Anonymní uživatel: Já to vídám celkem často, u nás to mívají především dealeři a lidi co dodávají zboží. Přijede, naťuká co chceme a odjede. Samozřejmě to nemá každá firma ale vídám jich celkem dost.
@mtmccox: některé lepší restaurace vybavují podobnými zařízeními i číšníky... ale přístroj v SGA nebyl fiktivní. už sem to tady někde probíral, někdo mi říkal i jméno firmy, která tento přístroj vyráběla. ale dokážu si představit využití, zvláště pro obchodníky, v nemocnicích...
Cena ?
Kolik si myslíte že bude stát?
@killer.sed:
a už to někdo v ČR dodává??? zatím sem to nikde v shopech neviděl...
a potřeboval bych jich tak cca 25... :c((
Grafika
Zdravim,chtěl bych se zeptat jestli tento tablet lze použít na tvorbu grafiky,kreslení a dokreslování.Děkuji