Všechny komentáře k článku:Gainward uvádí GeForce 9600GT
Ostatní výrobci
Dobrý den, nevíte kdy i ostatní výrobci jako MSI, Leadtek, Inno, a další uvedou na trh své ekvivalenty karet?
@BERNADIC: Tady jsou ty MSI http://www.svethardware.cz/art_doc-152035651F3F1BF2C12573F600479931.html a ještě jsem se díval a ještě dva výrobci maji new zastoupení u série 9600Gt.vypadaj vpoh.
Chladič
Má tahle karta nějaký vylepšený chladič nebo je to jenom "optický" tuning?
@anonym4a4a4a: Gainward tyhle chladice pouziva na skoro vsech kartach, takze neni to opticky tuning... Ale vic info ti o nem budou muset poskytnout majitele karet gainward
@anonym4a4a4a: mam kartu Gainward Bliss 7600GT GS, ma trochu jiny ten chladic, ale vetrak je opravdu tichy, staci v riva tuneru trochu snizit otacky a je to, bez problemu kartu uchladi, jen je to dvouslotovej chladic
@tvnet: mno ja mam 8600GTS golden sample :) ale ten chladič je nehoraznej vrtulník na 100% !!!!! takze ho mam pryc koupil jsem si Acelero S2 a chladí bezpoblemu
Recenze
Uz by mohla byt i nejaka ceska recenze, kdyz u je na CZC dostupna
@marfy2:
Na české recenze čekat nemusíte, na těch pár grafů stačí znalost anglického jazyka na jakékoliv úrovni.
http://www.tomshardware.com/2008/02/21/nvidia_geforce_9600_gt/index.html
Navíc pochybuji, že čeští recenzenti stvoří rozsáhlejší recenzi než je tato.
@marfy2:
co treba tahle
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=10197&Itemid=44
@tvnet: Tuhle recenzi bych ani nečetl, srovnávají tam pouze 1600*1200 a 1920*1200, spousta lidí má LCD 1280*1024 a tak je zajímá i tohele "nízké" rozlišení. A mimochodem autor je jasný fanda nVidie... Přečtěte si radši ten tomshardware.
Cena
Tak to je jen dobře, ta cena u nových grafích karet 9600 je cenna ohromujicí a taky příjemná.Sice ve výkoně zas k mnoha rozdílům nedošlo ale jako serie si myslím že bude výborná.V první článku na recenzy 9600 se tady házely odhady na cennu těhle karet a ty odhadu jak tu padaly tak to je LOL.ale odhad je odhad a tato cenna je výborná tak jen tak dál.:)
Čekal jsem vyšší výkon
koukal jsem na testování této grafiky a výkonově je srovnatelná s 3850.čekal jsem tedy vyšší výkon,je to škoda ale podle mě si tuto kartu moc lidí nekoupí.
@karel petrnousek: Bohužel je výkonově srovnatelná s HD3870, ale naštěstí pro nás fanATIky už slevnily atinky o 20% ale projeví se to za chvíli. A pak zase bude výhodnější ATI!
@karel petrnousek: Me to pride naprosto normalni. Srovnavas tu kartu s ted nejlepsi atinou kdezto 9600 je stredni trida. Az vyjdou 9800 tak vsem atinam naklepou tak jako vzdycky. ATI je proste o kro dozadu a vzdycky akorad dotahu to s cim pride nVidia. AMD je na tom stejne ne-li jeste hur. Ja osobne se pravdepodobne chystam investovat bud do 9800 nebo do dvou 9600 v SLI.
@masscre: pánové,co jste čekali,za tu cenu střední třída,hiend okolo šesti tisíc,to asi ne. Osobně jsem taky zvědavý na 9800,otázkou je za kolik.
@masscre: Já to srovnávám s ATI za stejnou cenu a to neni hd3850 256 ale hd3870. A po tom slevnění bude mít ati stejně výkonou kartu o litr levnější.
Pockat?
Nabizi se mi otazka jestli pockat az vyjdou i vysi tridy Ge9 series popripade az vytahne neco noveho ATI. Sice od nVidie necekam, ze stahne cenu kvuli konkurence od ATI, ale pokud bude ATI vyrazne lepsi a za nizsi cenu tak se do ni asi investovat vyplati, ale to uz by ten rozdil musel byt opravdu markantni, protoze jsem zamilovanej do intelu a nVidie. Uvitam kazdy nazor jestli kupovat nebo spise pockat. Ja si spis myslim, ze pockat se vyplati, ale ne zas moc dlouho :-D
@masscre:
z 9 series od nVidie je vykonna 9800GT X2 ale je neumerne draha vykonu a navic se "brutalne prehriva"...jinak 9600GT je levna karta ale vykon je nizsi nez 8800GT s 512MB...pekny testik je zde: http://www.tomshardware.com/2008/02/21/nvidia_geforce_9600_gt/
RE:Chladič
hmm kdyz se podivate na 8600 od gainwardu je ten chladic to samy ale tady ta mrizka s tim cervanym plastem bude delsi
Stačilo
by kdyby někdo vložil překlda zahraniční recenze