Všechny komentáře k článku:GeForce 6800 ULTRA - synonymum ohromného výkonu či ne?

Vykon

V tom FC se vykon zvedl oproti 5900 ,chce to skouknout vyc webu

Možnosti
1 reakce
poslední 14. 4. 2004 22:05

Určitě se zvedl:), ale rozhodně ne 2x či dokonce 3x. Nemyslete si, že jsem "nezkoukl" více webů:) Prostě jsem čekal od tohoto nového GPU vyšší výkon PRÁVĚ ve FC... Uvidíme co na to ATI. Samozřejmě že je to velmi dobrá karta ale reklamní kampaň na ni slibovala poněkud více... jako ostatně vždy...