Všechny komentáře k článku:Google: devět z deseti uživatelů nakupuje on-line
No...
... já jsem si většinu věcí na netu zkoukl, pak zašel do obchodu a koupil/objednal to tam, zatim se mi to vždy vyplatilo, asi mám štěstí, že mě to všechno vyšlo levněji + bez poštovného a to platí jak u elektroniky, tak i u oblečení a podobných věcí...
jj, taky prectu si vsechno o danem predmetu na netu pak porovnam ceny a pak zjistim jestli by nebylolevneji zakoupit nekde pobliz v kamennem obchode jelikoz se neplati postovne a snazsi je pak i reklamace ci servis nez to preposilat postou ale palti to jen pro velke veci drobne veci klidne koupim i pres net treba i na czc
@sioga: Já na netu nakupuji taky.. Včera mi došlo pár věcí z CZC (ale taky se chodím většinou zeptat aj do obchodů), jinak nějaký oblečení sem taky kupoval a v poho, vracet jsem ještě nemusel..
Elektronika je jasná věc, ta je na netu levnější i s velkým výběrem. Ale oblečení je tedy levnější ve slevách v kamenných obchodech, však už se blíží povánoční slevy až 70% :). Vyjímka může být jen sportovní oblečení, které je v sezónu levnější na internetu.