Všechny komentáře k článku:Google: devět z deseti uživatelů nakupuje on-line
Je to on-line ale...
Třeba já "nakupuji on-line", ale probíhá to tak, že to objednám přes internet, aby to měli pro mě "nachystané" a nestalo se, že pojedu zbytečně, protože by to právě vyprodali, i když jsem to kontroloval před odjezdem, že to ještě na skladě bylo. Další důvod, proč to vyzvedávám osobně je ten, že straše nerad čekám a když něco potřebuji, neb se proto rozhodnu, tak to chci mít hned. Je to také tím, že bydlím poměrně blízko a zvládnu to na jednu jízdenku (tam i zpět s nákupem pohodlně do 90minut - SMS jízdenka). Kdybych bydlel mimo Prahu, tak si to nechám posílat. Je to samozřejmě i o důvěře a tu rozhodně k CzC mám.
Zapomněl jsem na závěr. Takže je to on-line (v těchto statistikách), ale jedná se nákup v kamenném obchodě, s jištěním přes internet. Kdyby totiž internet nebyl, tak bych tam stejně jezdil, akorát na blind.