Všechny komentáře k článku:Hewlett-Packard vydává nový tablet a notebook
Mno ...
Pro normálního člověka zbytečné a i zbytečně drahé...
Ale kdo "nutně" potřebuje pro nepracovní účely takhle nařezaný notebook, tak ať :)
Já osobně vidím výhody hlavně pro práci, ve které jste pořád někde ..... mimo kancl. A pro domácnosti tam, kde třeba student pořád pendluje mezi kolejí a pokojem, atd.. Ale normální člověk se zdravím rozumem, když zvažuje, jestli za daný obnos pořídit desktop, či notebook ... jedná při rozhodnutí pro notebook v nevidomosti :))
Mám tak akorát pro práci dostačující Lenovo/IBM, do práce paráda, ale doma si opravdu raději sednu ke svému desktopu, který "áj lav" :D.
BTW ... něco podobného mi nedávno ukazoval kamarád, co tráví celé léto brigádně v USA, na icq a pořídil to v hodně slušné výbavě, s otočným dotykovým displayem za v přepočtu na naše něco přes 10K.