Všechny komentáře k článku:Hewlett-Packard vydává nový tablet a notebook

HP

Ja osobně velice fandím značce HP. Mám od nich notebook dv9700 a cena cca(1200$). Fakt paráda. Akorát by to tedy chtělo lepší baterii a je docela dost těžký,ale nic není dokonalé. Prostě HP je nejlepší :-)

Možnosti