Všechny komentáře k článku:Hewlett-Packard vydává svůj první 13,3palcový notebook

Uz mam Dell Latitude E4300... ;-)

Zdravim vespolek! Tak, od vcerejska mam Dell Latitude E4300. Kdo ma zajem muze se zacit ptat na to co jej zajima. Budu se snazit postupne odpovidat... Zatim se mejte pekne!

Možnosti
1 reakce
poslední 21. 11. 2008 19:53

parada! konecne vidim nekoho dalsiho, kdo ma notebook stejny jako ja :)...ozvi se mi prosim na mail orangephorum@gmail.com...diky