Všechny komentáře k článku:HP EliteBook 6930p nabídne výdrž baterií až 24 hodin
Výbava - porty
Co mě opravdu mrzí je, že nemá v dnešní době místo D-SUBu DVI, lépe HDMI konektor, notebook se počítá jako hodně mobilní, ale občas by se hodilo připojit i větší monitor-TV, a po Dsubu je to dnes již zpáteční...
ty graficke vystupy jsou u zackovych ntb tradicne tragicke, na tohle nadavavim uz par let, kdyz uz ne male prakticke HDMI tak alespon DVI. Ne ale oni tam cpou porad vga, abych si tam nemohl pripojit dustojne 24 uhlopricku a vys. Je to Opravdu na hlavu, nekdy mam pocit ze maji nakoupeno ty vga porty na 10 let dopredu tak se snazi tu hromadu spotrebovat.
No,něco na tom bude,ale myslim,ze člověk,který si tohle koupí,potřebuje hlavně výdrž a mobilitu. A ne pripojovat další monitory potažmo TV. K tomu si koupi jiny produkt,třeba s mensi vydrzi,a napojí jej do elektrické sítě,ktera musi být poblíž,protože ji potřebují i ony monitory a TV....
@JakubCigán: no jo, ale proč by takový manažer který si koupí něco takovýho měl pořizovat ještě druhý NTB s malou výdrží ale DVI nebo HDMI portem?? A ty by určitě využil /prezentace atd..) řešit to nějakýma redukcema taky není nějak praktický řešení..
a co redukce?
Kdyby se tenhle notebook připojil k dockovací stanici, která má DVI výstup, fungovalo by to? (šel by z toho digitál?)
Taky potřebuju HDMI nebo DVI.
@Jan Kadeřábek:
Za nedlouho nafasuju tento notasek od firmy tak vam pak muzu napsat neake ty zkusenosti. Upozornuju vsak, ze je velka kopa variaci HW
http://h18000.www1.hp.com/products/quickspecs/13061_na/13061_na.HTML