Všechny komentáře k článku:HP EliteBook 6930p nabídne výdrž baterií až 24 hodin

Parádní výdrž=vysoká cena

Výdrž 24 hodin je parádní.Jen cena bude asi vysoká.Mimo mé možnosti.Ach jo, proč věci, které jsou tak skvělé,jsou tak drahé.Můj finanční limit na notebook o 10000Kč tohle asi neskousne.Celý život se pohybuju v low-endu...

Možnosti
1 reakce
poslední 13. 9. 2008 22:56

z toho si nic nedělej,pač těch 24 je a to nic proti hp science fiction :o) takovej blábolů už tu bylo,já nepotřebuju 24 hodin,deset bohatě stačí,ale těch deset chci i po roce používání,ne bejt na dvou třetinách nebo dokonce na půlce.