Všechny komentáře k článku:HP představilo nový přírůstek do rodiny Pavilion

Ramky

3GB je tak akorat na visty 32bit. podporuji jenom o malo vice ale to neni tak zavazne. v popisku je chyba. kdyz tam jsou dva sloty a v kazdym je 1GB tak jak se tam mohli vzit 3GB??? jedine vysvetleni je, ze v 1. je 1GB a v 2. 2GB. czc opravte si to.

Možnosti
3 reakce
poslední 4. 2. 2009 19:36

32 bitovy system podporuje maximalne 3GB RAM takze vice tam nema cenu davat

 

@psindel: Konečne začal vyrobce take premyslet, zbytecne tam dávat o 1GB víc.
Výsledná cena bude o neco málo méně.
Kdo by chtel mit v NB 64 bit verzi...

 

@T4urQs: Já mám hp pavilion dv5-1120. Mám tam visty 64bit home premium, a nemám ,,žádné problémy´´ na stránkách výrobce jsou ovladače snad na všechny operační systémy:D!