Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Crazy Cube – kostka, která Vás donutí přemýšlet!

Skvělá hra

fakt suprácká hra až na to že sem sknčil v 7 kole

 

@jindrichvit: 16 kolo a uz jsem v haji :D

 

@paja13: Mě trápí 19 kolo.

 

@ttupy: Zasekl jsem se na 23. už mi to hlava nebere.

 

@ttupy: Byl jsem na tom stejně=) ale fakt stačí jenom se nad tim zamyslet a zkoušet všechny možnosti=)

 

@ttupy: To niesi sam aj ja

 

@paja13: taky si nedávam 16. kolo, vůbec to nepobíram. kdyby tam bylo aspoň o řádku navíc :-(

 

@kalmar: taky jsem teďka uvízl v šestnáctce...

 

@mtmccox: fuj, to bylo něco, stačilo jenom trochu pokombit a zapřemýšlet :D

 

@kalmar: Jo, jo, úplně souhlasím. Taky jsem se přes to nedostal. :-(

 

@kalmar: Koukam ze ta 16ctka je fakt oblibenej level.... Taky sem to tam zabod... ale bavi moc, a je to dalsi z tech milejch her co zabavej a zaroven nejsou uplne stupidni.... Jen dalsi takovy...

 

@jindrichvit: fakt super, tyto hry mě vždy udrží v kondici, ale jak se zdá, příliš dobrou nemám, protože jsem jsem se zatím zasekl na 17. kole :-(

 

@Milan Krejčík: na YouTube je video návod, jinak jsem se dostal do 21 kola a pak jsem byl v háji protože jsem se nějak nemoh z té 21 vymotat vždy mi zbyla 1 barva :)

 

@milanhulak: máš pravdu, je tam návod přinejmenším do 29. kola, ale myslim že to pak neni ono dohrát to s návodem, to už pak na sebe neni člověk tak pyšnej ;-)

 

@Milan Krejčík: konec v 16 kole víc mě to nejde ale super hra

 

@Waros: wow, docela síla.. těch posledních pár kol už bylo trochu na palici ;-) ale dá se..

 

@jindrichvit: ja jsem v devatem kole, je to docela chytlava hra

 

@Bighead007: tak ja taky v 19 konec,....

 

@paja13: jdu to skusit uvidime kam se dostanu

 

@Artas69: dobre tak akorad abych se u toho rozčilil to ovladani myši je přišerné

 

@Bighead007: sem do toho uplne spadl

 

@ewina: no je to super hra ale skončil jsem v 17 kole

 

@jindrichvit: Tak po vypocení hektolitru potu a protočení všech mozkových závitů dohráno. Skvělá hra jen tak dál "czc" při výběru dalších her:-).

 

@jindrichvit: ze temer u kazde hry je v diskuznich clancich tema SKVELA HRA, no nic ale zde se musim taky pridat :)

 

Senza

Teda na jaká je to jednoduchá hra je to super!Jen teda to ovládání myší je nic moc ale jinak super doporučuju!

 

Skvělé

nemohu se od ní odtrhnout.....