Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Flip-Flap – nakládání lodě není žádná hračka

Průměr

Obtížnost je fakt těžká, je to dobřee udělané ale já mám radši flashovky na odreagování a néé abych se u toho ještě musel nervovat :-)

Možnosti
5 reakcí
poslední 22. 9. 2008 9:58

nevim čim to ale ja jsem se na to kouk, koukam instalčka, a uz se mi to nechtelo instalovat :) tak jsem to zase vypnul ... flashovky jsou rychlejší, nevýhoda v kvalitě.

 

@mgiel: No, vůbec bych neztrácel tímhle čas. Taková série Half-Life 2, to je trošku jiné kafíčko :)

 

@mervart: To je pravda. Half-Life bych přirovnal spíš k uměleckému dílu ;-)

 

@TommyUnreal: Což taky je ;-)

 

@mervart: jen Half-Life 2 není freewarovka :)