Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Flip-Flap – nakládání lodě není žádná hračka

Rybář

Celkem povedená hra. Jsem si připadal jak rybář v Dutch Harboru z discovery :D Na chvilku to ujde, ale na dlouhé večery to není :)

 

@rehhi: Chtělo by to Gold Mainer, taky pecka která by tu neměla chybět!!

 

@rehhi: mne sa to celkom páči ale je to len na teké krátke hranie

 

Průměr

Obtížnost je fakt těžká, je to dobřee udělané ale já mám radši flashovky na odreagování a néé abych se u toho ještě musel nervovat :-)

 

@marfy2: nevim čim to ale ja jsem se na to kouk, koukam instalčka, a uz se mi to nechtelo instalovat :) tak jsem to zase vypnul ... flashovky jsou rychlejší, nevýhoda v kvalitě.

 

@mgiel: No, vůbec bych neztrácel tímhle čas. Taková série Half-Life 2, to je trošku jiné kafíčko :)

 

@mervart: To je pravda. Half-Life bych přirovnal spíš k uměleckému dílu ;-)

 

@TommyUnreal: Což taky je ;-)

 

@mervart: jen Half-Life 2 není freewarovka :)

 

Druhá šance

tak jsem to zkusil po čase ještě jednou, ale zase je to jenom k vzteku, sem asi levej