Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Kinetikz 2 – předveďte svůj um pro fyziku!
Dobrá karavina:)
:)
Jsem stejného názoru, ale musím uznat že každý má jiný vkus, někomu se to bude třeba líbit, tak proč mu to brát.
@xvirusx: Myslím si, že koho baví Fyzika tak si vyhraje. Celkem je to povedený pro Fyzikáře :) Zadarmo to jde :)
@rehhi: fyzika nefyzika, chvili to zabaví ale na dlouhý hraní to není... nejvíc mne teda bavěj hry kde se člověk může vyvíjet ... nebo něco trénovat.
@mgiel: jj presne.....dokupovat novy veci a vylepseni to je nej.....nebo neco na tomto principu...jinak to brzo omrzi...a jeste kdyz mate 5 zivotu a v 50lvlu nahodou skoncite a museli by ste jet od zacatku to je naprd
@rehhi: myslím, že človeka, ktorý má rád fyziku to bude super, ja som ju vdy neznášala takže by ma to asi nebavilo...no a predpovedať pohyb ...neviem neviem
bavilo me to do ty doby dokud mi to slo ale jak se prestalo darit asi v 8 kole tak uz me to nebavilo
Dal jsem Vám plusko za ten bezva překlep. A správně tam má být kravina, nebo karabina? :-D
@StehnovaMarcela: no mně to náhodou celkem bavilo ale jenom zezačátku... ale takle když je nuda a neni co dělat tak dobry