Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Kinetikz 2 – předveďte svůj um pro fyziku!

Dobrá karavina:)

:)

Možnosti
12 reakcí
poslední 24. 8. 2008 23:32

Jsem stejného názoru, ale musím uznat že každý má jiný vkus, někomu se to bude třeba líbit, tak proč mu to brát.

 

@xvirusx: Myslím si, že koho baví Fyzika tak si vyhraje. Celkem je to povedený pro Fyzikáře :) Zadarmo to jde :)

 

@rehhi: fyzika nefyzika, chvili to zabaví ale na dlouhý hraní to není... nejvíc mne teda bavěj hry kde se člověk může vyvíjet ... nebo něco trénovat.

 

@mgiel: jj presne.....dokupovat novy veci a vylepseni to je nej.....nebo neco na tomto principu...jinak to brzo omrzi...a jeste kdyz mate 5 zivotu a v 50lvlu nahodou skoncite a museli by ste jet od zacatku to je naprd

 

@rehhi: myslím, že človeka, ktorý má rád fyziku to bude super, ja som ju vdy neznášala takže by ma to asi nebavilo...no a predpovedať pohyb ...neviem neviem

 

bavilo me to do ty doby dokud mi to slo ale jak se prestalo darit asi v 8 kole tak uz me to nebavilo

 

Dal jsem Vám plusko za ten bezva překlep. A správně tam má být kravina, nebo karabina? :-D

 

@Matthewh: asi kravina ne

 

@kanabis: takovíhle hry stejně nikod hrát nebude,podle mě jenom ztráta času

 

@kanabis: zajimava hra pro chvile nudy....

 

@veromiska: nic moc teda... :-(

 

@StehnovaMarcela: no mně to náhodou celkem bavilo ale jenom zezačátku... ale takle když je nuda a neni co dělat tak dobry