Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Mad Monday – pořádně se vyřádíte
Šílená
tak šílená je to jo, ale že by byla i zábavná, to se mi moc nezdá, po první jízdě jsem to zabalil
me too... jako těšil jsem se co to nebude ... ale také po první jízdě jsem skončil páč to není nijak chytlavý.Navíc co mě naštvalo že nejdou auta vystrčit do protisměru ... kde by se rozsekali ...
@mgiel: Vytlačit auta do protisměru jde, ale jakmile povolíš, tak se hned vrátí zpátky. Ke konci tam můžeš zajet i sám, jen nevím proč to nešlo hned ze začátku.
jsem to hral asi pet minut chvili me to navilo ale pak uz mi to prislo nudny protoze se to opakovalo dokola neni to zadna extra dobra hra
to se dalo čekat dlouho nevydrží bavit
No, ne že bych se u toho nezasmál, ale nezaujalo mě to a nebavilo mě to. Je to jen zas bohužel další krvavá hra která opět pobaví ty menší který z toho maj děsnou srandu když někomu upadne kus těla nebo teče krev a pak se nesmíme divit že se to ve školách střílý a šikanuje tyhle hry nikam nespějou a naše děti budou kriminálníci. :)