Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: The Worlds Hardest Game 2 – Opravdu nejtěžší?!

Nejtěžší hra

Tak tohle je opravdu nejtěžší hra co jsem hrál,neměl sem nervy dostat se přes první kolo

Možnosti
8 reakcí
poslední 25. 8. 2008 14:13

souhlasim stebou je to dost tezky prvni kolo jsem udelal asi na desatej pokus a ve tretim kole uz jsem na to nemel nervy

 

@Bighead007: hmm hoši kdo se dostane přes druhý kolo je fakt borec já jsem neměl šanci a taky na to nervi

 

@alho: Já to teď zkoušel asi 15 minut. To první kolo je hned, ale to druhý jsem raděj vzdal. Svoji klávku mám příliš rád.

 

@mstanke: za cca dva minuty sem se dostal do 3 kola a uz na to nemam nervy :)

 

@mstanke: plně souhlasím prvné kolo se dá, ale ostatní to je mazec. Docela obdivuju kdo má na to nervy to hrát a třeba i dohrát :) Pevné nervy přeju

 

mno pro me třetí bylo konečný asi po 5minutách jsem to vzdal

 

@valmont: já se tedy dostala ješte do toho čtvrtýho, ale dál už to prostě není nemožný zvládnout... :-(

 

@StehnovaMarcela: dostal sem se zatim do tretiho, zatim pohoda, neprijde mi to tak tezke ... ale udelal sem chybu .. koukl sem se na video jak to vypada poslednich deset levlu a uz nemam chut hrat :-D
http://www.youtube.com/watch?v=QBCYdctgTvE