Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: The Worlds Hardest Game 2 – Opravdu nejtěžší?!
Nejtěžší hra
Tak tohle je opravdu nejtěžší hra co jsem hrál,neměl sem nervy dostat se přes první kolo
souhlasim stebou je to dost tezky prvni kolo jsem udelal asi na desatej pokus a ve tretim kole uz jsem na to nemel nervy
@Bighead007: hmm hoši kdo se dostane přes druhý kolo je fakt borec já jsem neměl šanci a taky na to nervi
@alho: Já to teď zkoušel asi 15 minut. To první kolo je hned, ale to druhý jsem raděj vzdal. Svoji klávku mám příliš rád.
@mstanke: plně souhlasím prvné kolo se dá, ale ostatní to je mazec. Docela obdivuju kdo má na to nervy to hrát a třeba i dohrát :) Pevné nervy přeju
mno pro me třetí bylo konečný asi po 5minutách jsem to vzdal
@valmont: já se tedy dostala ješte do toho čtvrtýho, ale dál už to prostě není nemožný zvládnout... :-(
@StehnovaMarcela:
dostal sem se zatim do tretiho, zatim pohoda, neprijde mi to tak tezke ... ale udelal sem chybu .. koukl sem se na video jak to vypada poslednich deset levlu a uz nemam chut hrat :-D
http://www.youtube.com/watch?v=QBCYdctgTvE