Všechny komentáře k článku:Hry zdarma: Ultimate Flash Sonic – legenda ve Vašem prohlížeči

Legenda

Sonic je prostě legenda, kde jsou ty doby kdy jsem to hrál na strarých konzolích.... je tu ještě někdo takový nostalgik?:-))

 

@dennydoom: ja jsem to hraval na 486 a v ty dobe me to hrozne bavilo, ted jsem si zahral 4kola a prislo mi to nudny :( , ale driv to byla pecka!

 

@Bighead007: jj já to hrál taky pořád dokola a dokola a jeden čas dávali i seriál v tv ale to už je dlouhá doba

 

@ryx7: No jo, kde je ta doba kdy jsem u toho strávil spoustu času u této hry a pak ten seriál co s ním dávaly taky jsem si ho nenechal ujít za každou cenu :) ale to bylo

 

@ryx7: ještě tak před rokem ten serial dávali na kabelovce.:)

 

@dennydoom: Já pamatuju jak jsem za prachy na obědy do školy chodil do improvizované herny, kde bylo pár televiz a konzolí s těmahle peckama..jo před lety to byla opravdická bomba.

 

@dennydoom: Sonic je proste bomba, před několika lety sem to hral na Sega mega drive a bylo to naprosto dokonalý, sem rád že ste tuto hru vybral.

 

@henk: já to hrál na sega master system 2 ... jo mega drive, ten byl o ligu lepší, to měli jen frajeři:)

 

@ogyvan: naštěstí už je to dávno pryč a můžem hrát daleko lepší hry.

 

@dennydoom: Nostalgik nejsem...ja proste zboznuju toho modryho machra.. :D

 

Nádhera

Tuhle hru si pamatuju jako malý kluk jak jsem hrál na sega nebo na těch automatech. Vždy mě to bavilo a byl jsem ze Sonika natčený. Jdu na to si to zahrát. Určitě to za to stojí :)ú

 

@rehhi: jj taky si pamatuju kdyz sem u ty bedny stal z desetikorunou a premejslel sem jestli ji hodim do sonica nebo do golden axe...oboje sou to neskutecny parby :-)

 

@VACEK_MIROSLAV: Přesně z desetikorunou před automatem. Vždy po tréningu hokeje. Nevěděli jsme jestl isi máme zahrát soníka nebo hockey a ta grafika heh :) no nádhera. TO byli časy. Vždy jsem si přál to mít doma :D

 

Re:Legenda

tudle hru jsme hrál na netu už před víc jak rokem na super hrách a na mnoha dalších stránkách je už dlouho,takže to není nic novýho

 

@Broky: Nic novýho to není, to by potom nemohla být legenda :-) Tahle hra je prostě super. I když na konzolích se mnohem líp hrála.

 

Hry z konzolí Sega, NES atd..

Koukněte na tyto stránky a zavzpomínejte na ty největší pařby. Contra - NES, Golden AXE 1,2,3 - Sega a spousta dalších.. Na stránkach si můžete stáhnout i potřebné Emulatory.

 

@oohhyy: http://www.coolrom.com