Všechny komentáře k článku:HTC představuje S740 se dvěma klávesnicemi

Klávesnice

Myslím, stejně jako i dost lidí dle reakcí, že by bylo asi výhodnější vyopustit zařízení s klasickou klávesnicí (kterou známe z telefonů), nebo případně s qwerty klávesnicí. Ale snažit se do zařízení "nacpat" obojí asi není to nej.... Navíc všichni víme, jak vypadají po klasickém používání vysouvací klávesnice...:-(

Možnosti
2 reakce
poslední 29. 8. 2008 10:46

Je pravda, že všichni kritizují zbytečnost dvou klávesnic. Sice bych se klidně numerické vzdala kdyby byl místo ní větší displej, ale pak by zase měl menší výdrž a telefon by také nebyl tak originální, modelů jen s jednou klávesnicí je dost. A když už ty dvě klávesnice má, rozhodně bych je využila.

 

@mariesvackova: kazdemu se libi neco jineho a zalezi take jestli si chcete zvyknout a nebo ne