Všechny komentáře k článku:HTC představuje S740 se dvěma klávesnicemi

Fešák

Černá mu opravdu sluší...Jsem opravdu rát že se rozrůstá nabidka komunikátorů s QWERTY klávesnicí. Protože pro někoho kdo požaduje od komunikátorů víc než MP3 a fotky je to velice příjemné zjednodušení práce.
Jsem celkem zvědav co za něj budou chtít... Doufám že cena nebude nesmyslně přemrštěná jako tomu bývá napříkald u posledních modelů NOKIE.

Možnosti
1 reakce
poslední 27. 8. 2008 14:01

a kdyby ještě byla mofrá se sříbrnou...mmm