Všechny komentáře k článku:HTC představuje S740 se dvěma klávesnicemi

Nevim

Designově pěkný, ale kombinace výsuvný qwertz klávesnice a num klávesnice se mi zdá celkem přeplácanost..

Možnosti
2 reakce
poslední 17. 9. 2008 21:08

Souhlasím, že design je pěkný. Jen se obávám, aby HTC nezačalo tento černý design cpát na všechny nové telefony a nedopadlo to jako u Samsungu, kde mám někdy problém se orientovat v modelech. S dial klávesnicí a qwertz je to zajímavý, ale já bych radši ocenil u HTS komunikátor na dvě SIM.

 

@blackskull: me se ten cerny design libi..a ta neprehlednost v modelech..dyt to je prece zamer..viz lenovo :-)...kdo se v tom neorientuje tak proste nevi jestli ma pred sebou nejlepsi nebo nejhorsi model :-)...a to je dost podstatne :-)...jinak dve klavesnice jsou pro me naprosto zbytecne :-)..klidne bych se spokojil se softwarovou :-)