Všechny komentáře k článku:HTC vydá nástupce komunikátoru Touch

Vypadá zajímavě

Jsem velmi zvědavej na cenu, tento přístroj vypadá velmi zajímavě...

Možnosti
10 reakcí
poslední 16. 9. 2008 11:58

zajimave vypada po strance designu, ale vybava nebude asi nic moc

 

@kecup: Bude asi neco podobneho jako Vario. Na beznou office work to bude stacit.

 

@DAVID.RAJECKY: souhlasim vypada pekne, funkce nic moc ale jedine co snad bude prijemne je cena

 

@einstejn: Lidé kteří chtějí něco jako "lepší" telefon to určitě také ocení.

 

@mtmccox: Dobrý den, tento telefon vypadá skutečně velmi zajímavě.

 

@kecup: Desing vypadá velice nenápadně a stylově velice pěkný jen s tou výbavou možná máš pravdu to je asi menší mínus tohoto produktu ale jinak by to nebyla špatná koupě.

 

@kecup: Souhlas, designově je úžasný. :-) Taky se mi moc líbí.

 

Nástupce HTC Touch a má útočit hlavně cenou. Zajímavé, nepatuji si, že by Touch bylo levné zařízení... Pokud cena bude kolem 5000Kč, tak to může být zajímavé zařízení. Za více peněz už by se asi nevyplatilo.

 

@dr6se2: je fakt že by mohly vyrodit něco levnějšího z wifi a gps a aby to nestálo desítku

 

@dr6se2: Cena se odhaduje dokonce až ke třem tisícům...