Všechny komentáře k článku:HTC vydá nástupce komunikátoru Touch

Vypadá zajímavě

Jsem velmi zvědavej na cenu, tento přístroj vypadá velmi zajímavě...

 

@Fireman: zajimave vypada po strance designu, ale vybava nebude asi nic moc

 

@kecup: Bude asi neco podobneho jako Vario. Na beznou office work to bude stacit.

 

@DAVID.RAJECKY: souhlasim vypada pekne, funkce nic moc ale jedine co snad bude prijemne je cena

 

@einstejn: Lidé kteří chtějí něco jako "lepší" telefon to určitě také ocení.

 

@mtmccox: Dobrý den, tento telefon vypadá skutečně velmi zajímavě.

 

@kecup: Desing vypadá velice nenápadně a stylově velice pěkný jen s tou výbavou možná máš pravdu to je asi menší mínus tohoto produktu ale jinak by to nebyla špatná koupě.

 

@kecup: Souhlas, designově je úžasný. :-) Taky se mi moc líbí.

 

@Fireman: Nástupce HTC Touch a má útočit hlavně cenou. Zajímavé, nepatuji si, že by Touch bylo levné zařízení... Pokud cena bude kolem 5000Kč, tak to může být zajímavé zařízení. Za více peněz už by se asi nevyplatilo.

 

@dr6se2: je fakt že by mohly vyrodit něco levnějšího z wifi a gps a aby to nestálo desítku

 

@dr6se2: Cena se odhaduje dokonce až ke třem tisícům...

 

Vybavení

Ani slovo o parametrech GSM a přítomnosti GPS, asi nemá slot na kartu. Pak to bude asi jen prohlížeč na www a to je málo. Aby to nedopadlo podle předpokladu, cituji: takže by mohla společnost HTC svojí obměnou opět útočit na první příčky v prodejnosti.
To jako, že by zůstalo jen u toho zamýšleného útoku.

 

@miksm: Z jiných zdorojů musím potvrdit, že GPS integrováno není. Slot na paměťovky by zastoupen měl být v podobě (micro)SDHC. Jinak moc rozdílů s Touchem není... Do tohohle nejdu...

 

@dentalnihygiena: pokusili se o levny komunikator. dle meho nazoru si to koupi malo kdo. jinak to neni spatne

 

Nástupce?

Prosím Vás pane redaktore, jak můžete nazvat nižšé model nástupcem? To že je vydán kalendářně po Touchu ještě přece neznamená že jeho nástupcem a pokud jste tak usoudil podle vzhledu že je mu velice podobný, tak Vás budu muset opravit... Řádově nižší model opravdu nelze nazvat nástupcem... Moc se omlouvám ale tento titulek alespoň trošku zběhlého člověka v WM branži opravdu zaráží a já si nemohl odpustit tento kometář...

 

@MAOrh: Dobrý den,podle čeho usuzujete, že se jedná o nižší model?

 

@Martin Tichovský: Pravděpodobně usuzoval podle absence GPS...

 

@cacanovotny: Dobrý den, dobře, tento model nemá GPS, ale ani předchozí model ho podle specifikací nemá. Pokud porovnáte http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=46946 a Opal, je zřejmé, že jsou stejné, pouze Opal nabízí větší paměť.Přeji hezký den

 

Vyslo vic modelu

HTC Touch HD, 3G a Viva
http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=1056