Všechny komentáře k článku:HTC vydává tři nové komunikátory
HTC Touch HD
HTC Touch HD
rozměry a hmotnost: 115 × 63 × 12 mm, 146 g
displej: 3,8'' aktivní TFT, 480 × 800, 65 tisíc barev
sítě: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), 3G, GPS
data: GPRS tř. 10, EDGE tř. 10, UMTS, HSDPA, HSUPA
konekt.: miniUSB, Bluetooth (A2DP), Wi-Fi
paměť: 512 MB, paměťové karty microSDHC
baterie: Li-Ion 1350 mAh, procesor: 528 MHz
operační systém: Windows Mobile 6.1 Professional
hudba: přehrávač hudby, rádio, 3,5mm jack
fotoaparát: 5MPx (2 592 × 1 944), video (352 × 288)Má zatím, nejlepší parametry!!
Mezi 5. nejlepších patří 3stroje HTC!
Moc peknej...ale chybi mi tam QWERTY klavesnice...
@StapL3r: mám smartphone s klávesnicí a upřímně, kromě SMS je to k ničemu, jen zabírá místo. Pokud ale píšete tolik SMS...
@jancerveny: Nezdá se mi že je tak úplně k ničemu. Já si nedávno pořídil HTC Touch Pro a kdykoliv jsem na cestách tak ho můžu vytáhnout a psát si html, php, asp.net a další věci. Ale to asi záleží k čemu si kdo takovej stroj pořizuje.
@jancerveny:
..nebo na ICQ se to taky hodí ;-)
Mno mě by možná stačila i ta alfanumerická, ale úplně bez klávesnice si to nedovedu představit (iPhone, Diamond, Omnia).. klávesnice na obrazovce se nepočítá, nedá se to nahmatat a nemá odezvu..
@StapL3r: Mám HTC TyTn II, chyběla mi klávesnice ve stylu Asusu 750, protože se mi líbila výhoda toho napsat třeba první znaky jména když hledám v tel. seznamu a mám jen 1 ruku volnou.Tyto novinky co jsem viděl již mají jakousi celkem schopně funkční mini-numerickou-klávesnici (myšleno abc - def - ...) přímo na displayi takže tento neduh považuju za vyřešený a jinak osobně qwerty moc nepoužívám. Použití spíše na organizaci času, navi... Když mám mlátit něco většího, tak NTB.
@martin.fischer: Vypadá fakt dobře, takhle bych si představoval něco, o čem bych i dokázal uvažovat. Fakt se mi líbí. Ono je fakt, že museji trošku do hightech, protože konkurence, kor po vydání iPhonu, kterej lehce změnil standardy v segmentu, nespí a naopak celkem sílí. NMapříklad poslední Asus, HTC diamond, připravová xperia a mnoho dalších.
@DashDash: Jestli to bude dobre softwarove odladeny, tak to bude terno. Ja bych bez qwertz klavesnice zit nemoh :-)