Všechny komentáře k článku:HTC vydává tři nové komunikátory

Véčko

Proč je u komunikátorů tak neoblíbená konstrukce "V" (véčko)? To je strašná rarita. Do telefonu se tak vleze rozměrná klávesnice i display při rozumné hmotnosti.

Možnosti
1 reakce
poslední 17. 9. 2008 14:20

souhlasim s tebou. ale musis uznat ze ten touch HD je fakt masakr. ja nemit iPhone tak ho beru hned z fleku