Všechny komentáře k článku:HTC vydává tři nové komunikátory
Pěkné
Tvarově se mi nejvíce líbí ten třetí HTC Touch HD, libí se mi velikost a rozlišení displeje, 5Mpx kamera je taky super - sem zvědav na recenzi tohoto komunikátoru, hlavně na fotky. SMS maniakům možná bude chybět normální klávesnice ale jde jen o zvyk ...
Sám jsem si objednal LG KU990 viewty a je dobře, že výrobci začínají dělat konkurenci Iphonu - jak z hlediska ceny tak z hlediska výběruTakže se mi moc líbí
Ten HTC HD je první smartphone, který mi opravdu připadá hezčí než iPhone - bravo! A ty parametry také nejsou zlé. Jen bych asi vyhodil ty Widle :( Mám staršího smartphona s WM5, a je to někdy docela hrůza - pochybuju že by WM6 bylo lepší. Každopádně, WM ani se sebelepší nástavbou nemá na rychlost a odezvu iPhone. Takže to chce ještě nějak dořešit ;)
@jancerveny: rád bych se podělil o své zkušenosti. s komunikátorem pracuji denně (jedná se o HTC Hermes - tedy TyTN). máš pravdu, že WM5 nestojí za nic. to je obecně známá věc, ale nesouhlasím s Tebou, co se týče názoru o WM6. právě WM6 zlepšuje rychlost a odezvy komunikátoru o 100% (bez legrace!!). flashnutí ROMky u Hermese (oficiálním update od HTC) udělalo práci s komunikátorem zase přijemné. s WM6.1 jsem nepřišel ještě do styku, ale předpokládám, že pokud běží na stejném jádru jako WM6 tak to bude podobné.
@mikie:
mam tytnII WM6.1 spb shell 2.1.1 iphone skin, kamos ma iphone 3G
co se tyce odezvy a po aplikaci spb i vzhledu je to vicemene stejne u win nedochazi k lagum ani podobnym vecem :-), iphone lepe reaguje na jemny dotyk u kaisera se musi vice ,,pritlacit´´ ale to je vec zvyku, ale co ose tyce ostatnich funkci tak mac nechci ani nahodou :-) skoda ze nema iphone win :-D
@jancerveny: JJ, ma to daleko lepsi design.. ale v par vecich bych nesouhlasil.. Muj tata ma HTC Touch Diamond.. a je super rychly... je to delo.. a vykonem od iphonu? HTC Touch Hd uz je daleko vykonnejsi a narvanejsi nez iphone 3G... a jeste k tomu za podobnou cenu.. sive to vyjde az v listopadu, ale to je jedno ... :)
@Jirud: Jo a jeste neco.. na tohle si muzes nainstalovat a delat si s tim co chces.. ale u iphonu.... a uz HTC Touch Diamond je lepsi nez Apple 3G!!!
@Jirud: mas pravdu, v naporu novinek mezi komunikatory (HTC, Samsung, Asus, SonyEricsson) je iPhone 3G hloupa hracka
@kecup: tak iphone je proste stylovka...to mu nikdo neupre :-)...ale HD je fakt uzasny..snad skoda jen te ceny..ale do listopadu daleko tak uvidime jak na tom budu s financema :-P
a taky doufam ze bude mit kvalitni displej a rychlost obcas se sekaj nektery pda a prehrivaj
Od této značky se mě líbyl jen HTC TOUCH DIAMOND.