Diskuze k článku:IBM podepsala s ČR smlouvu v hodnotě 2 miliard korun

Zase EU

Podle mě jsou to zbytečně vyhozené státní peníze a nebýt nátlaku ze strany EU, tak bychom nic takového ani nepotřebovali...