Všechny komentáře k článku:Indilinx a Mosaid odhalují plány pro novou generaci SSD

Rychlost

Co jsme četl ohledně rychlost-Barefoot už využijí téměř celou přenosovou kapacitu, kterou nabízí rozhraní SATA 2, tedy 300 MB/s a nabídnou kapacitu až do 512 GB tak je to vážně bomba. Jsem zvědavej jak tohle bude pokračovat.

Možnosti
3 reakce
poslední 19. 8. 2008 8:56

Mno ale všechno jsou zatím novinky, které budou na trhu až za dlouho, na samotný SATA3 si počkáme ještě dlouho, a hlavně doufám že budou dělat také levnější pomalejší disky čistě na data, tak kolem 0,5TB. Pak by měl každý data fakt bezpečně uložený ;-)

 

@kersoft: Mě osobně by stačila kapacita i kolem těch 48-64GB. Do noťasu akorát na ty potřebné věci, hlavně aby to bylo rychlý, a pokud možno mělo výdrž. Velká data klidně budu řešit externě (třeba WD MyBookem 1TB). Upřímě, kdo s sebou potřebuje tahat k padlému racku nebo na jednání 400GB filmů a mp3...

 

@martin.fischer: Co ho použít jako systémový disk? Já osobně ssebou vozím dost často NB a HDD 5400ot. 40GB mě dost brzdí, bohužel ho mám dost plnej filmů a MP3. 128GB SSD by bylo lepší, nechce se mi tahat další zařízení jen proto, že se mi pár věcí nevešlo na disk.