Všechny komentáře k článku:Intel Core i7 noční můrou pro overclockery

Re: SMRT ATI/AMD

Ty seš fakt docela omezenej blb. Podle mě si hráči začnou si kupovat zase AMD, protože Intel nebude mít kromě drahých Core i7 co nabídnout plus se k tomu přidá absence přetaktování. Já jsem nyní majitel E7200@3,6GHz sice, ale zatím mi to přijde že Core i7 žádný zázrak nebude.

Možnosti