Všechny komentáře k článku:Intel Core i7 noční můrou pro overclockery

Re: SMRT ATI/AMD

Osobně se divím, že tady je nemoderovaná diskuze... Zde jsi se projevil a) jako naprostý blb, b) jako 12 kluk. Každopádně tvé příspěvky jsou mimo mísu a vzal bych ti právo, je vůbec ventilovat.

Možnosti