Všechny komentáře k článku:Intel Core i7 noční můrou pro overclockery

Re: SMRT ATI/AMD

jak jde vidět podle názvu jsi velkým odpůrcem AMD,ale to ti nedovoluje vyjadřovat se vulgárně,doopravdy to vyznělo jsko od 12 - 10 letého prďolu který si nevidí do úst.....

Možnosti